Poznaj nas bliżej!

Nova Investment rozpoczęła swoją działalność 11 stycznia 2010 roku. Pomysł założenia firmy zrodził się z naszej pasji do handlu oraz obsługi rynku nieruchomości. Od samego początku istnienia profil naszej działalności skierowany jest przede wszystkim na pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz doradztwo kredytowo-hipoteczne. Wykształcenie naszej kadry w kierunku ekonomii - gospodarki nieruchomościami, uzyskanie państwowej licencji zawodowej pośrednika nieruchomości, zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego dla pośrednika kredytowego oraz liczne szkolenia pozwoliły nam na stworzenie solidnego i doświadczonego zespołu.

Ilość oraz różnorodność przeprowadzonych transakcji sprawiła że staliśmy się fachowcami którzy nigdy nie poddają się w dążeniu do celu i uważają że nie ma spraw "nie do załatwienia".

Na bieżąco analizujemy zagadnienia związane z rynkiem nieruchomości i przede wszystkim z aktualizacją i dostosowaniem rozwiązań prawnych w obrocie nieruchomościami oraz doradztwie kredytowym.

Specjalizujemy się w sprawach trudnych takich jak:

  • kompleksowe analizy terenów do celów inwestycyjnych,

  • wynajem i sprzedaż nieruchomości komercyjnych (budynki, tereny, lokale),

  • sprzedaż nieruchomości z obciążonymi księgami wieczystymi (hipoteki, egzekucje, współwłasności, błędy w księgach wieczystych),

  • negocjacje i ustalenia z wierzycielami, komornikiem, syndykiem masy upadłościowej,

  • zastępstwo w procesie przetargu i licytacji,

  • szeroko rozumiane regulacje stanów prawnych,

  • rozwiązywanie sporów rodzinnych związanych ze spadkobraniem oraz działem spadku,

  • zniesienie współwłasności,

  • indywidualne doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych.

Zapraszamy do współpracy.

Nova Investment - pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i doradztwo kredytowo-hipoteczne

Jeżeli poszukują Państwo fachowców, którzy doskonale znają się na swoim fachu i są w stanie zaoferować profesjonalną oraz kompleksową obsługę, to Nova Investment jest odpowiedzią na Państwa oczekiwania. Pomysł założenia firmy zrodził się z naszej pasji do handlu oraz obsługi rynku nieruchomości. Od samego początku istnienia profil naszej działalności skierowany jest przede wszystkim na pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz doradztwo kredytowo-hipoteczne.
Na rynku nieruchomości funkcjonujemy od 2010 roku i przez cały ten czas przeprowadziliśmy z powodzeniem setki transakcji dla naszych Klientów. Stworzyliśmy solidny i doświadczony zespół, który cieszy się ogromnym zaufaniem. Ilość oraz różnorodność przeprowadzonych transakcji sprawiła, że dla naszego zespołu nie ma spraw nie do rozwiązania, a liczne polecenia naszych klientów oraz dobre opinie sprawiają, że dziś możemy nazwać się jedną z topowych firm działających na rynku nieruchomości w Gliwicach.
Jeżeli chodzi o sprawy związane z nieruchomościami to nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - w codziennej pracy kierujemy się profesjonalizmem, wytrwałością oraz konsekwencją w realizacji powierzonych nam zleceń.

Każdy agent nieruchomości z Nova Investment w Gliwicach to profesjonalista

Nasz zespół składa się ze specjalistów wykształconych w kierunku ekonomii - gospodarki nieruchomościami, co pozwoliło nam na uzyskanie państwowej licencji zawodowej pośrednika nieruchomości oraz zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego dla pośrednika kredytowego. Ciągle staramy się być lepsi i oferować usługi na najwyższym poziomie - w tym celu odbyliśmy i wciąż odbywamy liczne szkolenia, stale uaktualniając naszą wiedzę.
Zdobyte doświadczenie i solidne podstawy sprawiły, że naszą specjalizacją stały się sprawy trudne. Z powodzeniem zajmujemy się m.in. kompleksowymi analizami terenów do celów inwestycyjnych, wynajmem i sprzedażą nieruchomości komercyjnych, sprzedażą nieruchomości z obciążonymi księgami wieczystymi, jak i szeroko rozumianą regulacją stanów prawnych nieruchomości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, jak dynamiczny jest rynek, dlatego też na bieżąco analizujemy zagadnienia związane z rynkiem nieruchomości - szczególnie z aktualizacją i dostosowaniem rozwiązań prawnych w obrocie nieruchomościami oraz doradztwie kredytowym.
W ramach naszej oferty pomagamy klientom także w m.in. negocjacjach i ustaleniach z wierzycielami, komornikiem oraz syndykiem masy upadłościowej, zastępstwie w procesie przetargu i licytacji, zniesieniu współwłasności, czy rozwiązywaniu sporów rodzinnych związanych ze spadkobraniem oraz działem spadku. Całość uzupełnia doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych. Gwarantujemy fachowe i indywidualne podejście do każdej sytuacji oraz pełne zaangażowanie. Nova Investment serdecznie zaprasza do współpracy.