Porady prawne - nieruchomości

Decyzje o kupnie nieruchomości nie zawsze są łatwe. W wielu sytuacjach mogą bowiem towarzyszyć im różne obawy. To zupełnie normalne, że w obliczu tak wielkiego przedsięwzięcia, jak nabycie lub zbycie nieruchomości, mogą mieć Państwo szereg wątpliwości. Cała transakcja, zwłaszcza jeżeli kupno realizowane jest częściowo przy pomocy kredytu hipotecznego lub gdy stan prawny nieruchomości nie jest do końca uregulowany, wymaga sporego zaangażowania. Nic dziwnego, że w takim przypadku szukają Państwo porad prawnych dot. nieruchomości.

Nova Investment to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem. Nigdy nie poddajemy się w dążeniu do celu i jesteśmy przekonani, że nie ma spraw „nie do załatwienia”. Naszą markę buduje solidny i wykwalifikowany zespół, który ma spore doświadczenie w regulacjach stanów prawnych, a także z sukcesem przeprowadził już setki transakcji od początku swojej działalności, czyli 2010 roku.

Nova Investment - sprawdzone porady prawne dotyczące nieruchomości w Gliwicach

By zapewnić Państwu kompleksowe usługi, codzienną pracę naszego biura wspierają renomowani i wykwalifikowani specjaliści. Ta ścisła współpraca pozwala nam oferować skuteczne porady prawne dot. nieruchomości. Nasz zaufany prawnik w razie konieczności reprezentuje Państwa interesy w sądzie lub w innych instytucjach państwowych, gdzie niezbędne jest posiadanie odpowiednich uprawnień. Z kolei zespół Nova Investment wciąż doskonali się z zakresu zagadnień związanych z rynkiem nieruchomości i przede wszystkim z aktualizacją oraz dostosowaniem rozwiązań prawnych w obrocie nieruchomościami. Świadczymy też indywidualne doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych.

Sprzedaż nieruchomości z obciążonymi księgami wieczystymi (hipoteki, egzekucje, współwłasności, błędy w księgach wieczystych), negocjacje i ustalenia z wierzycielami, komornikiem, czy syndykiem masy upadłościowej oraz zastępstwo w procesie przetargu i licytacji to tylko część spraw, którymi zajmujemy się każdego dnia.

Wszystko to sprawia, że jeżeli szukają Państwo porad prawnych dot. nieruchomości w Gliwicach lub chcą w pełni bezpiecznie i płynnie przeprowadzić dowolną transakcję dot. obrotu nieruchomości, to Nova Investment jest najlepszą odpowiedzią. Zapraszamy do współpracy.