Kredyty

Kredyt hipoteczny to często jedyna możliwość, by nabyć daną nieruchomość. Jest to też zobowiązanie, które będzie z Państwem przez długi czas, często nawet kilkadziesiąt lat, dlatego też dobrze podjąć świadomą i przemyślaną decyzję w zakresie jego pozyskania. Skorzystanie z profesjonalnego wsparcia doradcy kredytowego w Gliwicach pozwoli nie tylko przejść przez cały proces kredytowy bez niepotrzebnego stresu, ale również zaoszczędzić sporo pieniędzy poprzez dobranie aktualnie najlepszej oferty.

Nova Investment oferuje fachową pomoc oraz doradztwo w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego, pożyczki hipotecznej oraz linii kredytowej zabezpieczonej hipoteką. Nasi wykwalifikowani specjaliści mają wieloletnie doświadczenie zdobywane w najważniejszych instytucjach finansowych oraz aktualną wiedzę z zakresu doradztwa kredytowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najlepsze rozwiązania.

Nova Investment - skuteczny doradca kredytowy w Gliwicach

Gwarantujemy udzielenie pełnej i przejrzystej informacji w zakresie kredytu, jakim jesteście Państwo zainteresowani. Procedury pozyskiwania i przetwarzania danych prowadzące do właściwie skonstruowanych wniosków kredytowych w przeważającej większości skutkują pozytywnymi decyzjami kredytowymi banków. Jako rzetelny doradca kredytowy w Gliwicach dokładamy wszelkich starań, by wszystkie prezentowane w naszej ofercie elementy były czytelne i klarowne. Wypunktujemy ewentualne zawiłości kredytowe oraz wskażemy potencjalne pułapki. Z nami nie muszą Państwo obawiać się tzw. dodatkowych opłat około kredytowych. Co ważne, Nova Investment gwarantuje najwyższą jakość usług potwierdzoną zezwoleniem Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

W rezultacie naszych profesjonalnych działań otrzymają Państwo konkretne informacje dotyczące produktów kilku banków w celu porównania ich i wyboru najlepszej oferty. Całość poprzedzi dokładna weryfikacja Państwa zdolności kredytowej. Nasi eksperci służyć będą także rekomendacją w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytowej, jednak to oczywiście do Państwa będzie należeć ostateczna decyzja.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz w zakładce "Kontakt".