O firmie

Nova Investment rozpoczęła swoją działalność 11 stycznia 2010 roku. Pomysł założenia firmy zrodził się z naszej pasji do handlu oraz obsługi rynku nieruchomości. Od samego początku istnienia profil naszej działalności skierowany jest przede wszystkim na pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz doradztwo kredytowo-hipoteczne. Wykształcenie naszej kadry w kierunku ekonomii - gospodarki nieruchomościami, uzyskanie państwowej licencji zawodowej pośrednika nieruchomości, zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego dla pośrednika kredytowego oraz liczne szkolenia pozwoliły nam na stworzenie solidnego i doświadczonego zespołu.

Ilość oraz różnorodność przeprowadzonych transakcji sprawiła że staliśmy się fachowcami którzy nigdy nie poddają się w dążeniu do celu i uważają że nie ma spraw "nie do załatwienia".

Na bieżąco analizujemy zagadnienia związane z rynkiem nieruchomości i przede wszystkim z aktualizacją i dostosowaniem rozwiązań prawnych w obrocie nieruchomościami oraz doradztwie kredytowym.

Specjalizujemy się w sprawach trudnych takich jak:

- kompleksowe analizy terenów do celów inwestycyjnych

- wynajem i sprzedaż nieruchomości komercyjnych (budynki, tereny, lokale)

- sprzedaż nieruchomości z obciążonymi księgami wieczystymi (hipoteki, egzekucje, współwłasności, błędy w księgach wieczystych)

- negocjacje i ustalenia z wierzycielami, komornikiem, syndykiem masy upadłościowej

- zastępstwo w procesie przetargu i licytacji

- szeroko rozumiane regulacje stanów prawnych

- rozwiązywanie sporów rodzinnych związanych ze spadkobraniem oraz działem spadku

- zniesienie współwłasności 

- indywidualne doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych


Zapraszamy do współpracy.