Miasto Ogród | 39m2 | parter z ogrodem
Oferujemy na sprzedaż wykończony lokal mieszkalny z ogródkiem zlokalizowany w Gliwicach przy ul. Kozielskiej na terenie zamkniętego osiedla "Miasto Ogród".
Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na parterze 6-piętrowego budynku wielorodzinnego z windą wybudowanego w 2016 roku.
Na powierzchnie 38,80 m2 składa się:
* Przestronny salon z wpełni wyposażonym aneksem kuchennym
* Sypialnia z szafą w zabudowie
* Łazienka z wc
Dodatkowo z salonu jest wyjście na ogród o powierzchni około 60 m2.
Ogrzewanie i ciepła woda dostarczana z sieci miejskiej. Lokal wyposażony w videodomofon.
Wjazd na teren osiedla zabezpieczony jest bramami otwieranymi na pilota. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia całodobowy monitoring.
Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Kozielskiej w Gliwicach na osiedlu "Miasto Ogród". W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne sklepy, szkoły, restauracje, kościół, szpital oraz wszystkie najpotrzebniejsze usługi w codziennym życiu.
Do centrum 5 minut samochodem. Bardzo dobrą komunikację zapewniają nam liczne przystanki autobusowe w okolicy oraz bliskość do zjazdu na DTŚ oraz DK88. Dużo terenów zielonych w okolicy, po drugiej stronie ulicy znajduję się Park Szwajcaria.
Miesięczne opłaty administracyjno-eksploatacyjne kształtują się obecnie na poziomie około 700 zł (zaliczka na zimną i ciepłą wodę, zaliczka na ogrzewanie miejskie, wywóz nieczystości, fundusz remontowy itd..)
Zapraszam do kontaktu
Katarzyna Przepióra 530 807 370
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.